درباره تیم ونوم سرور

وب هاستینگ ونوم سروردرباره ونوم سرور

مجموعه ونوم سرور با هدف ارائه سرویس با کیفیت میزبانی وب از سال 1396 به صورت شخصی شروع به کار کرد. 

در ابتدای فعالیت تیم ما فقط شامل دو نفر یعنی آقای مرتضی سیاسرکرباسکی با وظیفه پشتیبانی کاربران و جناب آقای محمد سیاسرکرباسکی با وظیفه مدیریت بخش مالی/حسابداری بود. در ابتدای کار ما کیفیت سرویس های ما نیز همانند سایر میزبان ها بود و چه بسا که گاها مشکلاتی از نظر زمان و افزایش قیمت را نیز داشتیم اما با تلاش و علاقه در این راستا سعی کردیم ابتدا دانش خودمان در زمینه میزبانی وب و روش های کانفیگ سرور را افزایش دهیم و همچنان با پیشرفت خودمان در این زمینه کیفیت سرویس ها را هم افزایش داده ایم. 

در حال حاضر و پس از گذشت بیش از 4 سال از شروع کاریمان تیم ما متشکل از 4 نفر یعنی آقای مرتضی سیاسرکرباسکی، جناب آقای محمد سیاسرکرباسکی، جناب آقای میلاد حسینی و جناب آقای میلاد رزاقی میباشد. 

از سال 1399 ما با استفاده از تحقیق و ترکیب دانش وردپرس و کانفیگ سرور سعی کردیم سرویس هاست VIP وردپرس را ایجاد و ارائه کنیم که خوشبختانه در این مورد سربلند بودیم و توانستیم رضایت وردپرس کاران عزیز را داشته باشیم. 

در اینجا شما میتوانید توضیحاتی درباره تیم ما و نظراتشان را مشاهده کنید :

تیم قدرتمند ونوم سرور

مرتضی سیاسر
مدیریت تیم / کارشناس ارشد

با توجه به پیشرفت ویژه تکنولوژی در دهه اخیر و افزایش استفاده روز افزون در بحث سرور و میزبانی وب، ما اینجاییم تا شما را در استفاده از سرویس میزبانیبا کیفیت عالی همراهی کنیم.

محمد سیاسر
حسابدار / کارشناس مالی تیم

با توجه به اهداف اصلی تیم من به عنوان کارشناس ارشد حسابداری تیم تمام تلاشم را برای ثابت نگه داشتن قیمت ها کرده ایم و همچنان این تلاش را ادامه خواهیم داد. 

ما میخواهیم تمامی شما عزیزان سرویس با کیفیت را با قیمت مناسب تهیه کنید.

مشتاقانه منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم…

درباره ونوم سرور

ونوم سرور از سال 1396 با هدف ارائه خدمات با کیفیت میزبانی وب به صورت شخصی شروع به کار کرد. با گذشت زمان و احساس نیاز برای افزایش سطح کیفیت سرویس ها و شرایط کاری از سال 1399 به صورت حرفه ای تری خدمات میزبانی هاست وردپرس را که حاصل تجربه 6 ساله کارشناسان ونوم سرور است را ارائه کرد.

مشهد، خیابان نوفل لوشاتو 16.3، پلاک 234

09373327190 (پاسخگویی در ساعات کاری)

[email protected]

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 08:00 الی 17:00

پنجشنبه از ساعت 08:00 الی 13:00

نماد اعتماد

logo-samandehi

خبرنامه ونوم سرور

در خبرنامه ما عضو شوید و در سریعترین زمان از آخرین تخفیفات و اخبار مهم ما آگاه شوید.