سرور مجازی فنلاند - Finland VPS

وب هاستینگ ونوم سرورسرور مجازی فنلاند

سرور مجازی چیست ؟

سرور مجازی (VPS) که مخفف عبارت Vitrual Private Server می باشد درواقع بخشی از سرور اختصاصی (Dedicated Server) می باشد. 

به این صورت که یک کیس قدرتمند با منابع سخت افزاری بالا در مرکز داده (دیتاسنتر) به اینترنت با سرعت بسیار بالا متصل بوده و از شبکه قدرتمندی استفاده میکند. 

به این کیس، سرور اختصاصی یا (Dedicated Server) گفته میشود.حال با استفاده از مجازی ساز میتوان منابع این کیس را به منابع کم تر تقسیم بندی کرده تا کاربران مختلف با توجه به نیازشان از منابع لازمه برخوردار باشند. به این منابع که بخشی از منابع سرور اختصاصی بوده و نیاز کاربر را رفع میکنند، سرور مجازی (VPS) گویند.

سرور مجازی

چرا باید از سرور مجازی استفاده کنیم ؟

این سوال که سرور مجازی چه استفاده ای میتواند برای ما داشته باشد و چرا باید از سرور مجازی استفاده کنیم برای شما نیز پیش می آید. 

در پاسخ به این سوال باید ابتدا فلش بک بزنیم به متن بالاتر که سرور مجازی و سرور اختصاصی را با یک مثال ساده تعریف کردیم. با توجه به اینکه سرور مربوطه مستقیما در مرکز داده (دیتاسنتر) قرار دارد دارای شبکه قدرتمند و سرعت بالای اینترنت است. 

بنابر این اگر کار شما مرتبط با دانلود و آپلود فایل است قطعا به سرور مجازی (VPS) نیاز دارید و مشکل سرعت و حجم را برای شما به راحتی حل میکند. شما با استفاده از این سرویس میتوانید به راحتی و در سریعترین زمان فایل های خود را دانلود و آپلود کنید. بی آنکه نیاز به پرداخت هزینه حجم اضافی داشته باشید! درواقع با استفاده از این سرویس دیگر نگران حجم برای دانلود و اپلود فایل نیز نخواهید بود. 

نکته قابل توجه دیگری که میتوان به آن اشاره کرد، سایت هایی هستند که مصرف منابع بالایی دارند و دیگر هاست اشتراکی پاسخگوی نیاز آن ها نیست!

درواقع چنین سایت هایی میتوانند از سرور مجازی برای میزبانی استفاده کنند تا منابع کاملا اختصاصی را برای سایتشان استفاده کنند و سرعت سایت را افزایش دهند. بنابر این سرور مجازی (VPS) برای میزبانی نیز بسیار کارآمد است. 

نکته قابل توجه دیگر آن است که برخی از افراد نیاز به استفاده از سایت هایی دارند که به علت های مختلف ایران را در لیست تحریم قرار داده اند. اینگونه سایت ها با توجه به سیاست خاصی که دارند میتوانند در شرایطی که شما از VPN استفاده میکنید نیز لوکیشن شما را شناسایی و دسترسی سایت را برای ورود شما مسدود کنند! 

بنابر این در این شرایط میتوانید به راحتی از سرور مجازی (VPS) استفاده کنید که بدون هیچ مصرف حجمی از IP ثابت (static) خارج از ایران برخوردار باشید و از سایت هایی که نیاز دارید بی آنکه متوجه لوکیشن شما شوند استفاده کنید. 

پلن های سرور مجازی فنلاند

مشتاقانه منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم…

درباره ونوم سرور

ونوم سرور از سال 1396 با هدف ارائه خدمات با کیفیت میزبانی وب به صورت شخصی شروع به کار کرد. با گذشت زمان و احساس نیاز برای افزایش سطح کیفیت سرویس ها و شرایط کاری از سال 1399 به صورت حرفه ای تری خدمات میزبانی هاست وردپرس را که حاصل تجربه 6 ساله کارشناسان ونوم سرور است را ارائه کرد.

مشهد، خیابان نوفل لوشاتو 16.3، پلاک 234

09373327190 (پاسخگویی در ساعات کاری)

[email protected]

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 08:00 الی 17:00

پنجشنبه از ساعت 08:00 الی 13:00

دسترسی سریع

مقالات

حساب کاربری 

درباره ما

تماس با ما

قوانین

حریم خصوصی

نماد اعتماد

logo-samandehi

خبرنامه ونوم سرور

در خبرنامه ما عضو شوید و در سریعترین زمان از آخرین تخفیفات و اخبار مهم ما آگاه شوید.