سرویس هاست وردپرس 🙂

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این سرویس مناسب سایت های وردپرسی شخصی، شرکتی و فروشگاهی با اهمیت بالا میباشد که هدف مدیران آن ها همیشه برتر بودن است!

هاست وردپرس چیست ؟ 

با توجه به افزایش چشم گیر وبسایت های وردپرسی و  به خصوص وب سایت های شرکتی و فروشگاهی در شبکه وسیع اینترنت طراحی و  مدیریت وبسایت کمی راحت تر شده است. 

اما نکته قابل توجه آپدیت های جدید سیستم مدیریت محتوای وردپرس است که در اپدیت های جدید به همراه افزونه های توسعه داده شده که همچنان و هر روزه توسعه داده میشوند پیش نیاز های این سیستم و افزونه های معروف آن است. 

با توجه به اینکه نسخه های جدید هسته وردپرس و افزونه ها به پیش نیاز های خاصی برای افزایش کارایی و سرعت عملکرد نیاز دارد و کمتر میزبانی به صورت تخصصی این مورد را پیگیری میکند ما تصمیم گرفتیم اولین بار به صورت تخصصی در این مورد تحقیق کرده و سرویس مربوطه را برای کاربران عزیز ایرانی ایجاد کرده و ارائه دهیم. 

در این سرویس ها که به کاربران خاصی که هدفشان بهبود روند سایتشان است ارائه داده میشود ما با ترکیب دانش تخصصی وردپرس و کانفیگ سرور سرویس های کاملا بهینه و مناسب برای سایت های وردپرسی را به هر سایت ارائه میدهیم. 

بدین صورت که برای تهیه این سرویس بهتر است ابتدا از طریق سیستم تیکتینگ ناحیه کاربری با کارشناسان تیم ما در ارتباط باشید  و ترجیحا آدرس و دسترسی سایتتان را ارسال کنید تا به صورت کامل بررسی کنیم و با توجه به نیاز سایت شما یک سرویس مناسب از سرور مربوطه را به شما معرفی کنیم. 

دقت داشته باشید که انتقال سایت در این سرویس کاملا رایگان بوده و انتقال سایت شما به سرویس های ما به صورت دقیق توسط کارشناسان تیم انجام میشود.

کارشناسان تیم پشتیبانی هاست VIP وردپرس

مرتضی سیاسر - ونوم سرور

مرتضی سیاسر
مدیریت تیم / کارشناس ارشد

با توجه به پیشرفت ویژه تکنولوژی در دهه اخیر و افزایش استفاده روز افزون در بحث سرور و میزبانی وب، ما اینجاییم تا شما را در استفاده از سرویس میزبانیبا کیفیت عالی همراهی کنیم.

مشتاقانه منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم…

درباره ونوم سرور

ونوم سرور از سال 1396 با هدف ارائه خدمات با کیفیت میزبانی وب به صورت شخصی شروع به کار کرد. با گذشت زمان و احساس نیاز برای افزایش سطح کیفیت سرویس ها و شرایط کاری از سال 1399 به صورت حرفه ای تری خدمات میزبانی هاست وردپرس را که حاصل تجربه 6 ساله کارشناسان ونوم سرور است را ارائه کرد.

مشهد، خیابان نوفل لوشاتو 16.3، پلاک 234

09373327190 (پاسخگویی در ساعات کاری)

[email protected]

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 08:00 الی 17:00

پنجشنبه از ساعت 08:00 الی 13:00

دسترسی سریع

مقالات

حساب کاربری 

درباره ما

تماس با ما

قوانین

حریم خصوصی

نماد اعتماد

logo-samandehi

خبرنامه ونوم سرور

در خبرنامه ما عضو شوید و در سریعترین زمان از آخرین تخفیفات و اخبار مهم ما آگاه شوید.