سرویس هاست VIP وردپرس 🙂

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این سرویس مناسب سایت های وردپرسی شخصی، شرکتی و فروشگاهی با اهمیت بالا میباشد که هدف مدیران آن ها همیشه برتر بودن است!

هاست VIP وردپرس چیست ؟ 

با توجه به افزایش چشم گیر وبسایت های وردپرسی و  به خصوص وب سایت های شرکتی و فروشگاهی در شبکه وسیع اینترنت طراحی و  مدیریت وبسایت کمی راحت تر شده است. 

اما نکته قابل توجه آپدیت های جدید سیستم مدیریت محتوای وردپرس است که در اپدیت های جدید به همراه افزونه های توسعه داده شده که همچنان و هر روزه توسعه داده میشوند پیش نیاز های این سیستم و افزونه های معروف آن است. 

با توجه به اینکه نسخه های جدید هسته وردپرس و افزونه ها به پیش نیاز های خاصی برای افزایش کارایی و سرعت عملکرد نیاز دارد و کمتر میزبانی به صورت تخصصی این مورد را پیگیری میکند ما تصمیم گرفتیم اولین بار به صورت تخصصی در این مورد تحقیق کرده و سرویس مربوطه را برای کاربران عزیز ایرانی ایجاد کرده و ارائه دهیم. 

در این سرویس ها که به کاربران خاصی که هدفشان بهبود روند سایتشان است ارائه داده میشود ما با ترکیب دانش تخصصی وردپرس و کانفیگ سرور سرویس های کاملا بهینه و مناسب برای سایت های وردپرسی را به هر سایت ارائه میدهیم. 

بدین صورت که برای تهیه این سرویس بهتر است ابتدا از طریق سیستم تیکتینگ ناحیه کاربری با کارشناسان تیم ما در ارتباط باشید  و ترجیحا آدرس و دسترسی سایتتان را ارسال کنید تا به صورت کامل بررسی کنیم و با توجه به نیاز سایت شما یک سرویس مناسب از سرور مربوطه را به شما معرفی کنیم. 

دقت داشته باشید که انتقال سایت در این سرویس کاملا رایگان بوده و انتقال سایت شما به سرویس های ما به صورت دقیق توسط کارشناسان تیم انجام میشود.

کارشناسان تیم پشتیبانی هاست VIP وردپرس

مرتضی سیاسر
مدیریت تیم / کارشناس ارشد

پشتیبانی سرور، کار خیلی سختی است !

آنالیز شبانه روزی وبسایت ها به جهت آنلاین و در دسترس بودن سایت ها و جلوگیری از اتک ها نیاز بسیاری از کاربران و هدف تیم ونوم سرور است!

میلاد حسینی
کارشناس پشتیبانی هاست و دامنه

سیستم آموزشی ایران نیاز به تقویت دارد !

به عنوان شخصی که در تیم پشتیبانی هاست و دامنه و برنامه نویسی پایتون کار کرده، همیشه برایم مشهود بوده است که سیستم آموزش ایران نیاز به تقویت دارد!

سرویس هاست VIP وردپرس